"Młody Sheldon" zakończy się na siódmym sezonie. Będzie nowy spin-off "Teorii wielkiego podrywu"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22M%C5%82ody+Sheldon%22+zako%C5%84czy+si%C4%99+na+si%C3%B3dmym+sezonie-152858
"Młody Sheldon" zakończy się na siódmym sezonie. Będzie nowy spin-off "Teorii wielkiego podrywu"
źródło: Materiały prasowe
Nadszedł czas pożegnać się z młodszą wersją Sheldona Coopera. Stacja CBS potwierdziła, że serial będący prequelem "Teorii wielkiego podrywu" zakończy się na nadchodzącym siódmym sezonie. Gwiazdą produkcji jest Iain Armitage, który wcielił się w postać, jaką wcześniej stworzył na ekranie Jim Parsons. Tymczasem w przygotowaniu jest kolejny spin-off.
  

"Młody Sheldon": finałowe odcinki będą najlepsze w historii serii?
Siódmy sezon "Młodego Sheldona" zadebiutuje 15 lutego na antenie CBS. Emisję godzinnego odcinka finałowego zaplanowano na 16 maja.

Jako prequel jednego z największych seriali komediowych, "Teorii wielkiego podrywu", "Młody Sheldon" dowiódł, że piorun może uderzyć dwa razy w to samo miejsce
, powiedziała Amy Resienbach, szefowa CBS Entertainment. Serial wyróżnił się wspaniałą obsadą, która od pierwszego momentu na ekranie była jak rodzina. A wyjątkowe, emocjonalne historie przyciągnęły publiczność. Dziękuję za sześć cudownych sezonów producentom wykonawczym, którymi są Chuck Lorre, Steven Molaro i Steve Holland. Nie możemy się doczekać, aż ich finałowy sezon trafi na ekrany i pożegna się z fanami jak należy - za pośrednictwem najlepszych odcinków w całej serii.
 

"Młody Sheldon" - zwiastun
Kto będzie bohaterem nowego spin-offu "Teorii wielkiego podrywu"?To jednak nie koniec uniwersum "Teorii wielkiego podrywu". W kwietniu zapowiedziano, że twórca serii Chuck Lorre przygotowuje kolejny spin-off sitcomu. Na razie nie znamy jego szczegółów i nie wiemy, kto będzie bohaterem. Pamiętajmy jednak, że członkowie oryginalnej obsady publicznie wyrażali chęć powrotu do swoich postaci. Czy czeka nas powrót kogoś z klasycznego składu?

Projekt powstaje dla platformy Max.

O czym opowiada "Młody Sheldon"?"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Zoe Perry, Lance Barber, Annie Potts, Montana Jordan i Raegan Revord.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones