Były Superman kontra kosmiczny potwór

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Brandon+Routh%2C+Mena+Suvari+w+filmie+o+kosmicznym+potworze-154624
Były Superman kontra kosmiczny potwór
źródło: Getty Images
autor: Variety
Brandon Routh znów zmierzy się z wielkim zagrożeniem. Kiedyś był gwiazdą widowiska DC "Superman: Powrót", teraz zagra główną rolę w filmie "Ick".

"Ick" - ten potwór przerazi oldschoolowymi efektamiFilm "Ick" wyreżyseruje Joseph Kahn, który w przeszłości nakręcił takie filmy jak "Torque: Jazda na krawędzi" i "Szkolna jatka". Za scenariusz odpowiadają: Samuel Laskey, Dan Koontz i sam Khan.

GettyImages-1477676914.jpg Getty Images © Michael Tullberg


Obok Routha w obsadzie są: Mena Suvari (dawna gwiazda "American Beauty") i Malina Weissman, którą znacie z serialu Netfliksa "Seria niefortunnych zdarzeń".

"Ick" to historia nauczyciela liceum, który wciąż nie może zapomnieć o swojej pierwszej miłości. Jednocześnie odkrywa, że być może ma nastoletnią córkę. Jednak jego prywatne problemy zblakną, kiedy miasteczko zacznie być terroryzowane przez kosmicznego potwora.

Twórcy zapowiadają, że "Ick" bazować będzie na praktycznych efektach specjalnych, a efekty komputerowe będą pełnić rolę wspierającą. Intencją filmowców jest przywrócenie klimatu filmowych opowieści o potworach z lat 80.

Choć Brandon Routh znany jest najlepiej z roli Supermana, to jednak aktor wciąż pozostaje aktywny zawodowo. Ostatnio mogliśmy go oglądać w jednym ze świątecznych produkcji stacji Hallmark "The Nine Kittens of Christmas".

Zwiastun filmu "The Nine Kittens of Christmas"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones