Britt Robertson zakocha się w synu Clinta Eastwooda na potrzeby ekranizacji prozy Sparksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Britt+Robertson+zakocha+si%C4%99+w+synu+Clinta+Eastwooda+na+potrzeby+ekranizacji+prozy+Sparksa-104654
Trwa kompletowanie obsady filmu "The Longest Ride". Niedawno informowaliśmy o tym, że jedną z głównych ról zagra Scott Eastwood, syn Clinta Eastwooda. Dziś poznaliśmy nazwisko jego ekranowej partnerki. Została nią Britt Robertson. Aktorka staje się powoli specjalistką od ról w ekranizacjach literatury. W telewizji możemy ją bowiem oglądać w serialu "Pod kopułą" na podstawie książki Stephena Kinga. "The Longest Ride" jest z kolei ekranizacją powieści Nicholasa Sparksa, która zostanie w Polsce wydana pod tytułem "Najdłuższa podróż".Książka opowiada dwie historie miłosne. Pierwsza to wspomnienia 90-letniego mężczyzny, który leży we wraku rozbitego samochodu. Kiedy traci przytomność, w pamięci odradza się świat z czasów tuż po II Wojnie Światowej, kiedy to spotkał miłość swojego życia. Druga historia, to opowieść o kowboju (w tej roli wystąpi Eastwood), który ryzykuje życie na rodeo i studentce kierunku historia sztuki (Robertson), którzy zakochują się w sobie, choć dzieli ich wszystko.

Obraz wyreżyseruje George Tillman Jr. ("Notorious") według scenariusza Craiga Bolotina. Premiera planowana jest na kwiecień przyszłego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones