Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Evans+powr%C3%B3ci+jako+Kapitan+Ameryka-140901
Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka?
Kapitan Ameryka nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Chociaż bohater przekazał pałeczkę Falconowi, Chris Evans pojawi się ponownie w roli Steve'a Rogersa w Marvel Cinematic Universe. Kiedy? Gdzie? Jak? Na razie (i nieoficjalnie) wiadomo jedynie tyle, że informacja dotyczy filmu kinowego. 


Portal Deadline, powołując się na sprawdzone źródła, donosi, że aktor jest bliski podpisania, bądź już podpisał umowę z Marvel Studios na kolejne występy - przynajmniej jeden, z furtką na kolejne. Źródła podają, iż na 99 procent nie będzie to solowy film o przygodach Rogersa, raczej rozszerzony gościnny występ - podobny do tego, które po swoich indywidualnych przygodach zaliczał Iron Man (m.in. w "Wojnie bohaterów" albo "Spider-Manie: Homecoming"). 

Przypomnijmy, że w 2018 roku, po zakończeniu prac nad ostatnią częścią "Avengers", Evans pożegnał się w sieci z rolą Kapitana Ameryki, dziękując fanom i Marvelowi za lata niezwykłych wrażeń. Wiemy jednak doskonale, że w Hollywood nic nie jest wieczne i wiążące - zwłaszcza, gdy w grę wchodzą pieniądze. Aktor pojawił się dotąd w aż 7 produkcjach z MCU. W ilu pojawi się ostatecznie? 

Marvel nie odniósł się póki co do rewelacji Deadline. 

Chcielibyście ponownie zobaczyć Rogersa na wielkim ekranie? Który film o jego przygodach jest Waszym ulubionym?