Chris Hemsworth nie żegna się jeszcze z postacią Thora

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Hemsworth+nie+%C5%BCegna+si%C4%99+jeszcze+z+postaci%C4%85+Thora-139287
Chris Hemsworth nie żegna się jeszcze z postacią Thora
"Avengers: Koniec gry" faktycznie był końcem gry dla kilku członków drużyny. Czarna Wdowa i Iron Man poświęcili się dla ratowania świata, Kapitan Ameryka odwiesił tarczę. Czy nadeszła pora pożegnać Thora - zwłaszcza, że na horyzoncie pojawiła się nowa kandydatka do władania Mjolnirem - Jane Foster (Natalie Portman)? Chris Hemsworth rozwiewa wątpliwości: "Thor: Love and Thunder" nie będzie jego ostatnim filmem z MCU.

Nie wybieram się na emeryturę. Thor jest na to zdecydowanie za młody. Ma tylko 1500 lat!, powiedział aktor w wywiadzie udzielonym magazynowi Elle Man. Na pewno nie jest to film, którym żegnam się z tą marką. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Niechęć Hemswortha do rozstania się ze swoją postacią nie powinna dziwić. "Thor: Mroczny świat" jest w końcu powszechnie uznawany za jeden z najsłabszych filmów Marvela, a bohater nabrał prawdziwego wiatru w żagle dopiero na wysokości trzeciego filmu, "Thor: Ragnarok". Ewidentnie Thor ma jeszcze sporo potencjału.

Czwarty film o przygodach komiksowego boga piorunów, "Thor: Love and Thunder" wyreżyseruje Taika Waititi. Szczegóły fabuły pozostają tajemnicą, wiadomo jednak, że Jane Foster (Natalie Portman) okaże się w filmie godna władania Mjolnirem. W obsadzie są również Tessa Thompson i Christian Bale. Premierę zaplanowano na 18 lutego 2022.