Czerwiec w CANAL+ online: "Yellowjackets", "Wszystkie nasze strachy", "Jeźdźcy sprawiedliwości" i "Zełenski"

https://www.filmweb.pl/news/Czerwiec+w+CANAL%2B+online%3A+%22Yellowjackets%22%2C+%22Wszystkie+nasze+strachy%22%2C+%22Je%C5%BAd%C5%BAcy+sprawiedliwo%C5%9Bci%22+i+%22Ze%C5%82enski%22-146739
Czerwiec w CANAL+ online: "Yellowjackets", "Wszystkie nasze strachy", "Jeźdźcy sprawiedliwości" i "Zełenski"
źródło: materialy promocyjne
Serwis CANAL+ online kontynuuje poszerzanie swojej biblioteki o polskie i zagraniczne przeboje serialowo-filmowe i dokumenty. Czerwiec w serwisie to m.in. jeden z największych serialowych hitów ostatnich miesięcy "Yellowjackets", nagradzany polski film "Wszystkie nasze strachy", dokument o prezydencie Ukrainy czy "Jeźdźcy sprawiedliwości" z Madsem Mikkelsenem.  

Pełną ofertę CANAL+ online poznasz na canalplus.com – kliknij TUTAJ i przejdź do serwisu.
HITY MIESIĄCA W CANAL+ ONLINE:"YELLOWJACKETS"dostępne od 30 czerwca w CANAL+ online


Ten fascynujący dramat psychologiczny pełen tajemnic i grozy, jedna z najgłośniejszych telewizyjnych premier roku, to najnowsze dzieło Barta Nickersona i Ashley Lyne, scenarzystów seriali "Narcos" i "The Originals". W roli głównej Melanie Lynskey znana z serialu "Dwóch i pół" a także filmów "Niebiańskie istoty" czy "Nie patrz w górę".

W 1996 r. samolot ze szkolną żeńską drużyną piłki nożnej z New Jersey rozbija się w kanadyjskiej głuszy. Mija ponad półtora roku nim ocalałe dziewczęta zostaną uratowane. W tym czasie niektóre z nich mocno balansują na granicy człowieczeństwa, a może nawet ją przekraczają. Oto ich przygody po katastrofie, a także opowieść o tym, kim są i jak żyją dziś, ćwierć wieku później.

© fot. Jarosław Sosiński, prod. Serce, dystr. Kino Świat 2022


"WSZYSTKIE NASZE STRACHY" - dostępne od 26 czerwca w CANAL+ online

Koprodukcja CANAL+, laureat Złotych Lwów na ostatnim festiwalu w Gdyni.

Oparty na faktach, pełen rozważań poruszający dramat, który ciekawie ociera się o metafizykę, to historia Daniela Rycharskiego - artysty, który próbuje w swym życiu i tworzonej przez siebie sztuce połączyć motywy katolickie ze swą seksualnością. Mieszkając na wsi i wchodząc w relację z sąsiadami musi mierzyć się z niezrozumieniem i homofobią, która w tak małych, zamkniętych środowiskach łatwo może doprowadzić do tragedii. Ten odważny i niebanalny film okazał się największym wydarzeniem ostatniego festiwalu w Gdyni zdobywając tam Złote Lwy i kilka innych nagród. Ta świetnie przyjęta przez krytyków fabuła idąca w poprzek współczesnych polskich podziałów, zdobyła siedem nominacji do tegorocznych Orłów w tym za najlepszy film.

W głównej roli dwukrotny laureat Orłów i wielu nagród na festiwalu w Gdyni – Dawid Ogrodnik ("Chce się żyć”", "Cicha noc", "Jesteś Bogiem"). Obok niego na ekranie zobaczymy Marię Maj ("Między nami dobrze jest", "Długi weekend") i Andrzeja Chyrę ("Dług", "Komornik").

ZEŁENSKIdokument już dostępny w CANAL+ onlineGodzinny dokument próbujący opisać fenomen prezydenta Ukrainy, który w godzinie próby swego kraju okazał się idealnym przywódcą, bohaterem i wręcz symbolem swojego kraju - kto wie, czy nie całego cywilizowanego świata.

Jak doszło do tego, że taką pozycję zdobył polityk, którego początkowo mało kto traktował poważnie? Zełenski - przez lata głównie aktor i satyryk - był lekceważony przez swych przeciwników. Gdy wygrał wybory prezydenckie cały świat pokpiwał z Ukrainy i tej "decyzji narodu". Dziś ten sam świat przy każdej okazji wstaje i bije brawo Żeleńskiemu, jego przemówieniom, decyzjom i charyzmie.

Atak Rosji na Ukrainę zjednoczył ukraiński naród wokół prezydenta, a ten nie raz wykorzystuje swe medialne doświadczenie, by mocniej i wyraziściej dotrzeć do tych, którzy mają go słuchać. Zarówno w Ukrainie jak i na całym świecie. Oto jedna z najciekawszych i najważniejszych postaci XXI wieku – prezydent Wołodomyr Zełenski. I wyprodukowana przez telewizję ZED jedna z pierwszych prób całościowego uchwycenia jego fenomenu.

© 2022 Best Film CO.

"JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI"dostępne od 12 czerwca w CANAL+ onlineŚmierć żony w katastrofie kolejowej powoduje, że zawodowy żołnierz Markus wraca do domu, by zająć się nastoletnią córką. Nie idzie mu to najlepiej, a sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy u jego drzwi pojawia się tercet dziwaków twierdzących, że ta katastrofa nie mogła być przypadkiem. Nietypowa gromadka decyduje się wymierzyć sprawiedliwość. Rozpoczyna się brutalna komedia pomyłek.

Ta duńska tragikomedia, która świetnie łączy humor z akcją i poważnymi rozważaniami o traumie, to kolejny wspólny film laureata Oscara reżysera Andersa Thomasa Jensena i gwiazdy światowego kina Madsa Mikkelsena ("Polowanie", "Na rauszu", "Casino Royale", "Doktor Strange"). Ich poprzednie wspólne dzieło - "Jabłka Adama" zdobyło status filmu kultowego. Nic dziwnego, że ten zaprzyjaźniony duet duńskich twórców znowu połączył siły.

"PURPUROWE RZEKI" (SEZON 3)nowe odcinki co środę w CANAL+ onlineTrzeci sezon serialowego thrillera o parze francuskich policjantów rozpracowujących kolejne tajemnicze zbrodnie. Para policjantów, którzy sprawdzili się w wyjaśnianiu najdziwniejszych, pełnych mroku spraw powraca w ośmiu kolejnych odcinkach opowiadających o czterech tajemniczych śledztwach. Od 2018 r. śledzimy na telewizyjnych ekranach przygody detektywa Pierre Niemansa (wciela się w niego znany z "Wydziału 13" czy "Nie mów nikomu" Olivier Marchal), ale sam tytuł "PURPUROWE RZEKI" jest z nami znacznie dłużej. Ten serial to kontynuacja z jednego z największych francuskich hitów kultury popularnej – książki i filmu "Purpurowe rzeki".

"WESTWALL – SPISEK"nowe odcinki co czwartek w CANAL+ onlineMłoda niemiecka policjantka Julia zakochuje się w koledze z pracy. Z wielkim zdziwieniem odkrywa (po wspólnej nocy), że ten ma na plecach wytatuowaną swastykę. Nick co prawda zapewnia jej, że zerwał ze starym życiem, ale czy można mu zaufać? Bliscy odradzają jej tą znajomość, a sama Julia powoli zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze tajemnice. Okazuje się, że w policji, a także Biurze Ochrony Konstytucji działa spora grupa prawicowych ekstremistów. Czy Julia będzie w stanie powstrzymać potężną konspirację? Część zdjęć do tego serialu była kręcona w Polsce, w Krakowie.

"NOWE ŻYCIE" (SEZON 2)nowe odcinki co czwartek w CANAL+ onlineSeriale medyczne to wciąż jeden z najpopularniejszych gatunków telewizyjnych. By odnieść sukces, należy stworzyć ciekawych, oryginalnych, charyzmatycznych bohaterów i niebanalne środowisko ich pracy. Z pewnością udało się to twórcom "NOWEGO ŻYCIA". Nic zatem dziwnego, że wyprodukowano drugi sezon opowieści o doktorze Bashu i jego pracy w szpitalu w Toronto. Dr Bashir "Bash" Hamed pochodzi z Syrii, a teraz w Kanadzie skutecznie odbudowuje swoją medyczną karierę. Jego doświadczenia z objętą wojną ojczyzny nie raz przydają się podczas dyżurów na oddziale pogotowia, a pracowitość i pasja powoli pozwalają zbudować sobie relacje w szpitalu i nie tylko. Nowy sezon to kolejne wyzwania, które zaczynają się od spotkania z kobietą, którą znał przed laty. To wyzwoli mnóstwo wspomnień, nie tylko dobrych...

"ZIELONY RYCERZ - GREEN KNIGHT" film już dostępny w CANAL+ onlineJedna z najpiękniejszych legend arturiańskich w oryginalnej filmowej wersji. Historia Gawaina rzadko dotąd inspirowała filmowców, jego zmagania z tytułowym zielonym rycerzem wydawały się mniej atrakcyjne od poszukiwania św. Graala czy miłosnych dylematów Lancelota. Tym razem jednak amerykański reżyser David Lowery znalazł ciekawy autorski klucz do pokazania tej legendy i dzięki temu dostaliśmy jeden z najlepszych i najoryginalniejszych filmów ostatnich lat łączących w sobie epos rycerski, dramat psychologiczny, opowieść fantasy i kilka jeszcze innych gatunków, które płynnie przechodzą z jednego w drugi w najmniej przewidywalnych momentach.

"ŚMIERĆ ZYGIELBOJMA"dostępne od 13 czerwca w CANAL+ onlineSzmul Zygielbojm był lewicowym żydowskim politykiem, który w trakcie II Wojny Światowej rezydował w Londynie i tam aktywnie brał udział we wspieraniu Polaków i Żydów pod okupacją. W ostatnich miesiącach życia był członkiem Rady Narodowej RP. Po upadku powstania w getcie żydowskim popełnił samobójstwo w proteście przeciw bezczynności aliantów w kwestii ludobójstwa.

Film Ryszarda Brylskiego ("Żurek", "Cudowne lato") opowiada o tych wydarzeniach z perspektywy młodego brytyjskiego dziennikarza, który wówczas, podobnie jak większość zachodniego świata, nie zdawał sobie sprawy ze skali zbrodni dokonywanych na wschodzie Europy.

© 2020 Universal Studios. All Rights Reserved.

HORRORY W CANAL+ ONLINE – czerwiec w CANAL+ online to również solidna dawka strasznych filmów dla fanów horrorów. W serwisie można oglądać już horror z elementami komedii "PIĘKNA I RZEŹNIK" oraz "EGZORCYZMY DNIA SIÓDMEGO", a 25 czerwca pojawi się "DOM NOCNY".

Wśród pozostałych czerwcowych premier CANAL+ online znajdują się m.in. polski film "THE END" będący satyrą na show-biznes, filmy dla dzieci "JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM" i "AINBO – STRAŻNICZKA AMAZONII", dramat biograficzny "EIFFEL" czy thrillery "MOSQUITO STATE" i "OLD" oraz kolejne odcinki jednego z najlepiej ocenianych seriali medycznych ostatnich lat "BĘDZIE BOLAŁO". 
 


Pełną serialowo-filmowo-dokumentalną ofertę CANAL+ online poznasz klikając TUTAJ. Subskrypcja miesięczna za pakiet CANAL+ wynosi 29 zł/msc przez pierwsze trzy miesiące.

Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. Szczegóły na canalplus.com.
Informacja sponsorowana