Czwarty sezon "Stranger Things" dopiero w przyszłym roku

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czwarty+sezon+%22Stranger+Things%22+dopiero+w+przysz%C5%82ym+roku-143408
Czwarty sezon "Stranger Things" dopiero w przyszłym roku
Netflix zaprezentował nową wideo-zapowiedź czwartego sezonu "Stranger Things". W klipie znalazła się informacja, że premierowe odcinki megapopularnego serialu zadebiutują na platformie dopiero w 2022 roku.  


Fabuła czwartego sezonu "Stranger Things" trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że szeryf Hopper (David Harbour) żyje i przebywa w Rosji.   

W ubiegłym roku twórcy "Stranger Things", bracia Duffer, potwierdzili, że czwarty sezon serialu na pewno nie będzie ostatnim. W rozmowie z "The Hollywood Reporter" filmowcy przyznali: Wiemy, jaki będzie finał. Wiemy też, kiedy nastąpi. Opóźnienie w realizacji z powodu pandemii koronawirusa dało nam czas, aby spojrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co jest najlepsze dla serialu. W ten sposób zyskaliśmy wyobrażenie na temat tego, ile czasu potrzebujemy, aby opowiedzieć tę historię.            

Dzięki przymusowej przerwie w pracach Dufferowie mieli więcej czasu na pracę nad scenariuszami: Po raz pierwszy mamy napisane wszystkie teksty i jesteśmy w stanie spojrzeć na sezon jako całość, a także wprowadzić odpowiednie poprawki.