Czy to jest nowy wróg Deadpoola?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+to+jest+nowy+wr%C3%B3g+Deadpoola-123321
Znany z serialu "Wirus" Jack Kesy dołączył do obsady komiksowego widowiska "Deadpool 2". Przypadła mu w udziale rola superłotra i wroga tytułowego bohatera.

GettyImages-684178848.jpg Getty Images © Dimitrios Kambouris


Oficjalnie nie wiemy, kogo zagra. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o tego oto gościa:


To Black Tom Cassidy – postać stworzona przez Chrisa Claremonta i Dave'a Cockruma. Po raz pierwszy fani komiksów Marvela zobaczyli go w 101 numerze "X-Men", w październiku 1979 roku. Black Tom jest mutantem, który potrafi korzystać, manipulować i nawiązywać łączność z energią poprzez organizmy roślinne. Może też wywoływać energetyczną falę uderzeniową za pomocą drewnianych przedmiotów (zazwyczaj jest to sail éille – laska typowa dla kultury Irlandii).

W komiksach Black Tom Cassidy jest kuzynem Banshee. Ta postać pojawiła się w filmie "X-Men: Pierwsza klasa", gdzie zagrał go Caleb Landry Jones. W "Przeszłość, która nadejdzie" wspomniane jest, że Banshee został schwytany i zabity przez Bolivara Traska. Nie jest jednak jasne, czy cokolwiek z głównego cyklu "X-Men" zostanie wykorzystane przy budowaniu biografii Toma Cassidy'ego w "Deadpoolu 2".
Udostępnij: