Olbrychski i Fidusiewicz w hollywoodzkim serialu

Super Express / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Daniel+Olbrychski+i+Adam+Fidusiewicz+w+obsadzie+%22Jacka+Ryana%22-141834
Olbrychski i Fidusiewicz w hollywoodzkim serialu
źródło: Getty Images
autor: Andia
Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz występują w trzecim sezonie hollywoodzkiego serialu "Jack Ryan". Jak informuje "Super Express", aktorzy grają tę samą postać - człowieka z Europy Wschodniej - na różnych etapach jej życia.  

Zdjęcia do serialu powstają w Budapeszcie. Trzecia seria ma 8 odcinków, Daniel gra w sześciu. W dwóch pierwszych pojawia się symbolicznie. W czterech kolejnych gra już główną rolę - ujawniła w mediach społecznościowych żona Olbrychskiego, Krystyna Demska-Olbrychska - Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nic nierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku.

"Jack Ryan" to inspirowana cyklem powieści Toma Clancy'ego historia emerytowanego komandosa, który po odejściu ze służby zostaje analitykiem w CIA. Gdy Stanom Zjednoczonym zaczynają zagrażać terroryści, bohater musi porzucić pracę za biurkiem i wrócić do akcji w terenie. Tytułową rolę gra John Krasinski ("Biuro", "Ciche miejsce").

Serial "Jack Ryan" powstaje dla serwisu streamingowego Amazonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones