"Jack Ryan" zmierza ku finałowi. Są szanse na spin-off

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Jack+Ryan%22+zmierza+ku+fina%C5%82owi.+S%C4%85+szanse+na+spin-off-146400
"Jack Ryan" zmierza ku finałowi. Są szanse na spin-off
Jak informuje serwis Deadline, czwarty sezon "Jacka Ryana" będzie zarazem ostatnim. Jednocześnie platforma streamingowa Prime Video rozważa realizację spin-offu serialu, którego bohaterem miałby być grany przez Michaela Peñę spec od walki z terrorystami, Domingo "Ding" Chavez.     

"Ding" Chavez w trzecim i czwartym sezonie "Jacka Ryana"Bohater zostanie przedstawiony widzom w finałowym odcinku trzeciego sezonu "Jacka Ryana". Następnie będzie jedną z ważniejszych postaci w czwartej odsłonie serialu, która najprawdopodobniej zadebiutuje na Prime Video w przyszłym roku.  Co ważne, fani wciąż czekają na premierę trzeciego sezonu, którego realizacja opóźniła się z powodu pandemii koronawirusa.    

GettyImages-859989714.jpg Getty Images © Rich Polk


"Jack Ryan" to inspirowana cyklem powieści Toma Clancy'ego historia emerytowanego komandosa, który po odejściu ze służby zostaje analitykiem w CIA. Gdy Stanom Zjednoczonym zaczynają zagrażać terroryści, bohater musi porzucić pracę za biurkiem i wrócić do akcji w terenie. Odtwórcą tytułowej roli oraz producentem wykonawczym serialu jest John Krasinski ("Biuro", "Ciche miejsce"). Przypomnijmy, że w Ryana wcielali się wcześniej na wielkim ekranie Alec Baldwin ("Polowanie na Czerwony Październik"), Harrison Ford ("Czas patriotów", "Stan zagrożenia") Ben Affleck ("Suma wszystkich strachów") oraz Chris Pine ("Jack Ryan: Teoria chaosu").

W trzecim sezonie "Jacka Ryana" bohater zostanie oskarżony o udział w spisku na globalną skalę i będzie ścigany przez dawnych mocodawców. Prywatne śledztwo zabierze go do Europy, a stawką w tej rozgrywce będą losy całego świata. Agent spotka na swojej drodze m.in. postać graną przez Daniela Olbrychskiego.        

Kim jest "Ding" Chavez?


Domingo "Ding" Chavez pojawił się w aż 22 powieściach Toma Clancy'ego. Bohater jest emerytowanym wojskowym, który rozpoczął służbę w CIA. Brał udział w misjach specjalnych w Kolumbii, Iranie, a także w Wielkiej Brytanii, gdzie szefował elitarnej jednostce antyterrorystycznej  Rainbow Six.    

Spin-off o przygodach o Chaveza znajduje się na razie w powijakach. Zdjęcia do serialu mogłyby się rozpocząć dopiero po zakończeniu prac nad finałem "Jacka Ryana".     

Grający Chaveza Michael Peña to jeden z bardziej zapracowanych hollywoodzkich aktorów. Widzowie kojarzą go z ról z m.in. w takich filmach jak "Bogowie ulicy", "Miasto gniewu", "Ant-Man" czy serial "Narcos: Meksyk". W tym roku mogliśmy go zobaczyć w widowisku science fiction "Moonfall".

Zwiastun serialu "Jack Ryan"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones