Deadpool opowie bajkę na dobranoc gwieździe "Cudownych lat"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Deadpool+opowie+bajk%C4%99+na+dobranoc+gwie%C5%BAdzie+%22Cudownych+lat%22-130628
Jeśli jeszcze nie wiecie – albo wciąż nie możecie uwierzyć – w grudniu do amerykańskich kin trafi świąteczna wersja "Deadpoola 2", okrojona z przemocy i przekleństw tak, by dotrzymać standardów kategorii wiekowej PG-13. Właśnie poznaliśmy nowe szczegóły filmu zatytułowanego "Once Upon a Deadpool".


Film będzie w większości składał się z przemontowanych scen z "Deadpoola 2". Ale ten materiał zostanie wzbogacony o ramę narracyjną napisaną przez Ryana Reynoldsa i scenarzystów Rhetta Reese'a oraz Paula Wernicka. Reynolds wspierany przez małą ekipę filmową nakręcił osiem nowych scen w partyzanckim stylu w zaledwie jeden dzień.

Film będzie wyświetlany w amerykańskich kinach między 12 a 24 grudnia. Dolar z każdego sprzedanego biletu powędruje na cele charytatywne i zasili budżet kampanii "F-ck Cancer", która – zgodnie z wymogami PG-13 – na czas akcji zostanie przechrzczona na "Fudge Cancer".

Fox prosił o PG-13 od 2006 roku, powiedział Reynolds. Aż do teraz mówiłem "nie". Zgodziłem się pod dwoma warunkami. Po pierwsze – część wpływów miała trafić na cele charytatywne. Po drugie – chciałem porwać Freda Savage'a. Mój drugi warunek wymagał pewnych wyjaśnień...


Savage – znany m.in. z serialu "Cudowne lata" – występuje z Reynoldsem we wspomnianej ramie narracyjnej. Jest ona zainspirowana filmem "Narzeczona księcia", w którym grany przez Petera Falka dziadek opowiadał granemu przez Savage'a wnuczkowi bajkę na dobranoc.

Choć wystąpiłem w tym filmie wbrew swojej woli, cieszę się, że Fudge Cancer wzbogaci się na tym bezwstydnym skoku na kasę, skomentował żartobliwie swój udział w filmie sam Savage.
Udostępnij: