Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Depp%3A+Zagram+w+%22Fantastycznych+zwierz%C4%99tach+3%22-130269

Depp: Zagram w "Fantastycznych zwierzętach 3"

  • Collider
  • autor: łm
  • Filmy
Już w przyszłym miesiącu do kin trafi kontynuacja widowiska "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Występujący w niej Johnny Depp zdradził, że pojawi także w trzeciej części serii.

1.jpg


W wywiadzie z portalem Collider gwiazdor ujawnił również, iż zdjęcia do kolejnych "Zwierząt" mają rozpocząć się w połowie przyszłego roku.

W cyklu będącym spin-offem przygód Harry'ego Pottera Deppowi przypadła rola Gellerta Grindelwalda - potężnego czarnoksiężnika, który dąży do tego, by czarodzieje przejęli władzę nad światem.

Akcja "Fantastycznych zwierząt 2" rozpoczyna się w 1927 roku, kilka miesięcy po tym, jak Newt Scamander (Eddie Redmayne) pomógł zdemaskować i schwytać Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore (Jude Law). Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

zobacz też: