Emma Stone i Brad Pitt w kolejnym filmie reżysera "La La Landu"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Emma+Stone+i+Brad+Pitt+w+kolejnym+filmie+re%C5%BCysera+%22La+La+Landu%22-133894
Emma Stone negocjuje główną rolę w filmie "Babylon". Jego reżyserem i scenarzystą jest Damien Chazelle, z którym gwiazda miała okazję współpracować przy oscarowym "La La Landzie". Podobno udział w projekcie rozważa także Brad Pitt.

GettyImages-635061066.jpg Getty Images © Karwai Tang


Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma to być zrealizowane z rozmachem widowisko z kategorią wiekową R rozgrywające się w latach 20. XX wieku w Hollywood. Scenariusz przeplata ze sobą fikcyjne i autentyczne zdarzenia.

Jak nietrudno się domyślić, "Babylon" z miejsca stał się gorącym towarem w Fabryce Snów. Podobno największe szanse na realizację filmu ma wytwórnia Lionsgate, w której powstał również "La La Land".

Stone zobaczymy jesienią w horrorze komediowym "Zombieland 2". Jeśli chodzi o Pitta, na premierę czekają dwa filmy z jego udziałem: "Pewnego razu... w Hollywood" i "Ad Astra". Filmografię Chazelle'a zamyka ubiegłoroczny dramat biograficzny "Pierwszy człowiek". Aktualnie reżyser pracuje dla Netfliksa nad  serialem "The Eddy", w którym jedną z głównych ról gra Joanna Kulig.
Udostępnij: