Ethan Hawke, Pedro Pascal gwiazdami westernu Pedro Almodóvara

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ethan+Hawke%2C+Pedro+Pascal+gwiazdami+westernu+Pedro+Almod%C3%B3vara-146949
Ethan Hawke, Pedro Pascal gwiazdami westernu Pedro Almodóvara
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Podobał Wam się "Ludzki głos"? Jeśli tak, to mamy dla Was fantastyczną wiadomość. Pedro Almodóvar już wkrótce wejdzie na plan kolejnej realizowanej w języku angielskim krótkometrażówki. Projekt nosi tytuł "Strange Way of Life". Jego gwiazdami są Ethan Hawke ("Czarny telefon", "Wiking") oraz Pedro Pascal ("Nieznośny ciężar wielkiego talentu", "The Last of Us").

GettyImages-1205218466.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Pedro Almodóvar kręci western. Co wiemy o filmie"Strange Way of Life" zaczyna się od mężczyzny imieniem Silva. Przemierza pustkowia, by dostać się do Bitter Creek. Chce odwiedzić tamtejszego szeryfa. Ćwierć wieku wcześniej byli przyjaciółmi, rewolwerowcami do wynajęcia. Silva twierdzi, że po prostu chciał spotkać starego przyjaciela. Lecz na drugi dzień wyjawia, że to nie pamięć ich przyjaźni sprawiła, że postanowił przyjechać...

Tytuł filmu zainspirowany jest piosenką Amalii Rodrigues "Extraña forma de vida" opowiadającej o tym, że nie ma dziwniejszej formy egzystencji od tej, która ignoruje własne pragnienia.

Zdjęcia do filmu kręcone będą pod koniec sierpnia. Do części z nich wykorzystane zostanę te same lokacje, co w filmie Sergio Leone "Dobry, zły i brzydki".

Pedro Almodóvar i język angielskiDo niedawna Pedro Almodóvar realizował filmy wyłącznie w języku hiszpańskim. Angielskojęzyczne kino kusiło go już od dawna. Swego czasu zaproponowano mu nakręcenie "Tajemnicy Brokeback Mountain", ale odmówił, nie wierząc w obietnice studia, że będzie miał całkowitą wolność twórczą.

W końcu jednak odważył się nakręcić film po angielsku. Był to "Ludzki głos" z Tildą Swinton. Jego zwiastun znajdziecie na dole.

Teraz Hiszpan przygotowuje się do realizacji pełnometrażowego angielskojęzycznego debiutu. Projekt nosi tytuł "A Manual for Cleaning Women". Jego gwiazdą będzie Cate Blanchett.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones