FILMWEB OFFLINE 2012: Ujawniamy drugi film imprezy

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/FILMWEB+OFFLINE+2012%3A+Ujawniamy+drugi+film+imprezy-88467
W dniach 28 i 29 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Filmweb OFFLINE, czyli spotkanie w realu użytkowników naszego portalu. Drugim filmem, jaki będziecie mogli obejrzeć przed ogólnopolską premierą, są "Bestie z południowych krain". Przypominamy, że pierwszym tytułem tegorocznego zlotu jest "Savages: ponad bezprawiem". Jeżeli chcecie być z nami na kolejnym zlocie, pamiętajcie o zapisaniu się na imprezę.

"Bestie z południowych krain" to jedna z największych rewelacji tegorocznego sezonu festiwalowego. Obraz zdobył główną nagrodę na festiwalu w Sundance. Został też obsypany nagrodami na festiwalu w Cannes.

Wszystkie tegoroczne seanse odbędą się w warszawskim kinie Atlantic. Pierwszy seans zaplanowaliśmy na piątek wieczorem (28 września), dwa kolejne - w sobotę (29 września) w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po filmach, również w sobotę, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Chcesz wziąć udział w zlocie Filmweb OFFLINE?

Kliknij TUTAJ, a potem w odpowiednim polu wpisz swoje imię i nazwisko oraz nick, którego używasz na Filmwebie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 września.Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 17 września w celu potwierdzenia wzięcia udziału w zlocie. Najchętniej spotkamy się z aktywnymi użytkownikami Filmwebu, którzy swoją pasją i wiedzą dzielą się z nami oraz innymi Filmwebowiczami.

Musisz być zalogowany, aby wziąć udział w zapisach na Filmweb OFFLINE.

Regulamin uczestnictwa w zlocie Filmweb OFFLINE 2012 znajdziecie TUTAJ.


To nie koniec niespodzianek, więc miejcie oczy i uszy szeroko otwarte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones