FOTO: James Franco na planie "Dziecięcia bożego" i w "Palo Alto"

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+James+Franco+na+planie+%22Dzieci%C4%99cia+bo%C5%BCego%22+i+w+%22Palo+Alto%22-98151
Przed Wami zdjęcia z dwóch nowych produkcji, przy których pracuje James Franco. Pierwsza to jego autorska ekranizacja powieści Cormaca McCarthy'ego pt. "Dziecię boże". Druga to "Palo Alto" reżyserowane przez Gię Coppolę, w którym aktor pojawia się w jednej z głównych ról. 


"Dziecię boże"
"Palo Alto"


Tim Blake Nelson ("Co w trawce piszczy?") zagra główną rolę w nowej adaptacji powieści twórcy "Drogi". Polski wydawca książki streszcza jej fabułę w następujący sposób: Po uwolnieniu z więzienia, niegdyś fałszywie oskarżony o gwałt Lester Ballard błąka się po wzgórzach stanu Tennessee. Bezdomny, skrzywdzony przez ludzi i niezdolny do nawiązania społecznych więzi, stacza się na samo dno. Żyje w podziemych jaskiniach pośród wypchanych zwierząt i rozkładających się zwłok swoich ofiar. Morderstwo i nekrofilia, przemoc i frustracja, występek i walka o przetrwanie, dzień i noc… Lester Ballard – grzesznik i troglodyta. Lester Ballard – „dziecię Boże”, „taki jak my”… 

Główną rolę w "Palo Alto" gra Emma Roberts. Film będzie oparty na motywach książki  "Palo Alto" autorstwa Franco. Gwiazdor opowiada w niej o życiu nastolatków w jego rodzinnym mieście. 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones