FOTO: Michael Keaton jako Vulture

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Michael+Keaton+jako+Vulture-122392
Magazyn USA Today opublikował nowe zdjęcia Vulture'a z filmu "Spider-Man: Homecoming", w którego wciela się Michael Keaton. Wy możecie im się przyjrzeć poniżej.(kliknij, aby powiększyć)

To kolejne materiały promocyjne związane z komiksowym widowiskiem, które pojawiają się w ostatnim czasie. Niektórzy więc spekulują, że może to oznaczać bliską premierę nowego zwiastuna. Jest ku temu okazja już dziś. Wieczorem czasu amerykańskiej w Las Vegas Sony będzie miało specjalną prezentację na CinemaCon. Jeśli gdzieś miałby mieć premierę zwiastun, to właśnie tam.

UPDATE: Na Twitterze pojawiła się już zapowiedź zwiastuna. Zobaczcie:


W "Spider-Man: Homecoming" Keaton wciela się w postać Adriana Toomesa. Prowadzi on firmę, która specjalizuje się w ratowaniu dobytków zniszczonych przez superbohaterów podczas ich walka z siłami zła. Pewnego dnia dowiaduje się, że nowa rządowa organizacja, sponsorowana przez Tony'ego Starka, przejmuje jego zlecenie. Szuka więc nowego sposobu na zarobek. Jest nim sprzedaż zdobytych artefaktów Obcych i nowoczesnych technologii kryminalistom.
  
Jak mówi magazynowi USA Today Keaton, jego Vulture uważa się za ofiarę systemu, za gościa, któremu szczęście nigdy nie sprzyjało.