FOTO: Na planie nowej "Małej Syrenki"

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Na+planie+nowej+%22Ma%C5%82ej+Syrenki%22-142764
FOTO: Na planie nowej "Małej Syrenki"
Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia z planu nowej wersji disneyowskiej "Małej Syrenki". Możemy na nich zobaczyć odtwórczynię tytułowej roli Halle Bailey oraz Jonah Hauera-Kinga, który gra księcia Eryka.Para aktorów ćwiczyła najprawdopodobniej scenę, w której syrenka Arielka ratuje Eryka z wraku statku. Bailey ma na sobie kostium CG, co oznacza, że ostateczny wygląd jej postaci zostanie stworzony w cyfrowej postprodukcji.

"Mała syrenka" to inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena opowieść o syrence Ariel, córce władcy oceanów Trytona. Bohaterka za wszelką cenę chce trafić do świata ludzi. Działając pod wpływem emocji, zawiera układ ze złą czarownicą morską Urszulą. Zgadza się oddać swój głos i ogon w zamian za parę nóg i szansę ponownego spotkania przystojnego księcia Eryka, którego uratowała po katastrofie statku. Wkrótce Ariel odkrywa, że milczenie wcale nie jest złotem, a korzyści, które odniosła dzięki układowi z Urszulą, są co najmniej wątpliwe.

W obsadzie filmu znaleźli się także Melissa McCarthy jako zła Urszula, Javier Bardem w roli Trytona oraz Jacob Tremblay użyczający głosu wiernemu przyjacielowi Arielki, rybce Florkowi. Reżyseruje Rob Marshall ("Chicago", "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach").
Udostępnij: