Film "X-Men" krok bliżej! Marvel wybrał scenarzystę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Film+%22X-Men%22+krok+bli%C5%BCej+Marvel+wybra%C5%82+scenarzyst%C4%99.+Znaj%C4%85+go+widzowie+nowych+%22Igrzysk+%C5%9Bmierci%22-155714
Film "X-Men" krok bliżej! Marvel wybrał scenarzystę
Mamy dobrą wiadomość dla fanów mutantów Marvela. Wytwórnia jest o krok bliżej realizacji pierwszego w MCU widowiska pod tytułem "X-Men". Właśnie wybrano scenarzystę.

"X-Men" w MCU coraz bliżej!Cykl "X-Men" był jedną z najbardziej kasowych franczyz w bibliotece 20th Century Fox. Kiedy Disney przejęło wytwórnię, było wiadomo, że nowe widowisko jest tylko kwestią czasu.

Jednak Kevin Feige postanowił nie śpieszyć się. Kiedy jesienią zakończył się strajk scenarzystów, szefowie Marvela zaczęli na poważnie rozglądać się za kandydatem do przygotowania fabuły.

Portal Deadline podaje, że w ciągu ostatnich miesięcy Feige i spółka spotkali się z wieloma scenarzystami. Ostatecznie ich wybór padł na Michaela Lessliego. Jego ostatnim projektem jest widowisko Lionsgate'u "Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży".


Mutanci już tu sąNa film kinowy "X-Men" może przyjść nam jeszcze trochę poczekać, co wcale nie znaczy, że w MCU nie ma już mutantów.

W widowisku "Doktor Strange w multiwersum obłędu" pojawił się na przykład Patrick Stewart jako Profesor X. Oficjalnie pierwszą mutantką w aktorskich produkcjach Marvela została główna bohaterka serialu "Ms. Marvel".

Z kolei sami X-Men triumfalnie powrócili w wersji animowanej. "X-Men '97" bije rekordy popularności na platformie Disney+ i pozostaje jednym z najlepiej ocenianych przez krytyków seriali Marvela ostatnich lat.

Zwiastun serialu "X-Men '97"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones