To nie emerytura! Bryan Cranston da żonie tylko rok

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Breaking+Bad%22+wyja%C5%9Bnia%2C+%C5%BCe+nie+planuje+aktorskiej+emerytury-151130
To nie emerytura! Bryan Cranston da żonie tylko rok
źródło: Getty Images
autor: Lionel Hahn
Kilka dni temu opublikowany został wywiad, w którym Bryan Cranston zapowiadał, że kiedy "stuknie" mu siedemdziesiątka, odetnie się od Hollywood, by skupić się na swojej żonie, która przez ostatnie ćwierć wieku musiała dostosować swoje życie do jego statusu gwiazdy. Teraz, we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych, aktor doprecyzował, co miał na myśli.

To przerwa, nie emeryturaJak się okazuje, Cranston nie zamierza poświęcić kolejnego ćwierćwiecza na skupianiu się na życiu u boku żony. Co prawda we wpisie przyznaje, że nie wie dokładnie, czym będzie zapowiadana na 2026 r. przerwa, ale jednocześnie twierdzi, że chodzi tu o odcięcie się na rok od Hollywood.

I nie tylko. Cranston zamierza również w tym czasie zrezygnować z udzielania się w mediach społecznościowych. Nie będzie też pojawiał się publicznie. Zamiast tego zanurzy się w świecie klasyki literatury, nadrabiając książki, na które nie miał wcześniej czasu.


Cranston zamierza też wykorzystać przerwę, by zrestartować swoją karierę aktorską. Na razie nie wie, jak ten restart będzie wyglądać. Właśnie po to odetnie się od Hollywood, by móc się nad tym zastanowić.

Jednocześnie aktor obiecuje, że ma w zanadrzu kilka projektów, które ujrzą światło dzienne jeszcze przed jego przerwą. W przygotowaniu jest parę filmów, produkuje również serial telewizyjny oraz myśli o powrocie na deski Broadwayu.

Zakończył wpis podziękowaniem dla fanów, którzy wciąż śledzą jego karierę.

Zobacz odcinek programu 7 Wspaniałych poświęcony serialowi "Breaking Bad"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones