Policja w domu Alaina Delona! Szokujące znalezisko

Guardian Film Unlimited / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+francuskiego+kina+Alain+Delon+ma+k%C5%82opoty.+Policja+skonfiskowa%C5%82a+mu+bro%C5%84-154333
Policja w domu Alaina Delona! Szokujące znalezisko
źródło: Getty Images
autor: Anadolu Agency
Alain Delon znów jest na ustach wszystkich. Tym razem za sprawą wizyty policji w jego podparyskiej posiadłości. 88-letnią gwiazdę francuskiego kina czekają teraz spore problemy.

Policja konfiskuje broń w domu Alaina DelonaJak oficjalnie potwierdziła prokuratura, policja przeszukała dom Delona w związku z doniesieniem o tym, że posiada on broń, na którą nie ma zezwolenia. Ku zdumieniu policjantów w domu znaleziono nie jedną czy dwie bronie, ale aż 72 sztuki broni palnej! Aktor miał też trzy tysiące sztuk amunicji i własną strzelnicę.

Aktor na żadną z posiadanych broni nie miał zezwolenia. A to oznacza, że czekają go problemy prawne.

A przecież nie są to jedyne kłopoty Delona. W 2019 roku przeszedł udar i nie cieszy się najlepszym zdrowiem. To zaś sprawiło, że o schedę po ojcu zaczęły się kłócić jego dzieci. Konflikt wybuchł pomiędzy najstarszym synem Delona Anthonym, a jego przyrodnią siostrą Anouchką.

Anthony poszedł nawet do mediów skarżąc się, że jego siostra wykorzystuje słabe zdrowie aktora. Miał też dramatycznie opisywać stan zdrowia Alaina Delona. Na to odpowiedzieli prawnicy aktora, którzy stwierdzili w oficjalnym komunikacie, że są zszokowani tym, co Anthony Delon opowiada w mediach.

Najważniejsze role Alaina DelonaAlain Delon najsłynniejsze role zagrał w filmach Luchino Viscontiego ("Rocco i jego bracia", "Lampart"), Michelangelo Antonioniego ("Zaćmienie") czy Jeana-Pierre'a Melville'a ("Samuraj", "W kręgu zła", "Glina"). Na uwagę zasługują także jego występy w takich filmach jak "W pełnym słońcu", "Czarny tulipan", "Basen", "Borsalino", "Samuraj i kowboje", "Dwaj ludzie z miasta", "Pan Klein", "Śmierć człowieka skorumpowanego" czy "Asterix na olimpiadzie". 

"Zaćmienie" w programie Na skrótyPrzypominamy odcinek programu Na skróty, w którym opowiadamy o jednym z najsłynniejszych filmów Alaina Delona – "Zaćmieniu" Michelangelo Antonioniego
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones