Gwiazdy "50 twarzy Greya" nie odpoczną na planie kontynuacji

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+%2250+twarzy+Greya%22+nie+odpoczn%C4%85+na+planie+kontynuacji-114430
Universal Pictures postanowiło szybko uporać się z kontynuacjami "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Studio postanowiło bowiem, że "Fifty Shades Darker" oraz "Fifty Shades Freed" będą realizowane jeden po drugim bez żadnej przerwy.


Oznacza to więc, że wybrany już we wrześniu na reżysera ekranizacji "Ciemniejszej strony Greya" James Foley będzie również autorem trzeciej części cyklu. Autorem scenariuszy obu filmów jest Niall Leonard, prywatnie mąż E L James, autorki literackiego pierwowzoru.

Dręczeni tęsknotą kochankowie przekonują się, że nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy Christian proponuje dziewczynie zupełnie nowy układ, ona nie jest w stanie mu odmówić. Wkrótce zaczynają od nowa uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z przymusem kontrolowania innych ludzi. Ana przyzwyczaja się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają. [opis wydawcy]

"Fifty Shades Darker" trafi do kin przed Walentynkami 2017 roku. Ekranizacja "Nowego oblicza Greya" pojawi się na ekranach rok później. W rolach głównych wystąpią oczywiście Jamie Dornan i Dakota Johnson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones