HBO Max kompletuje obsadę serialu "Velma"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/HBO+Max+kompletuje+obsad%C4%99+serialu+%22Velma%22-147980
HBO Max kompletuje obsadę serialu "Velma"
Glenn Howerton ("To już koniec"), Sam Richardson ("Powrót do liceum") i Constance Wu ("Lista śmierci") dołączają do głosowej obsady powstającego dla HBO Max animowanego serialu "Velma". Producentką i odtwórczynią tytułowej roli będzie Mindy Kaling ("The Morning Show").

"Velma" – co wiemy o serialu?
Serial jest zapowiadany jako spin-off/prequel cyklu "Scooby-Doo". Poznamy w nim historię Velmy, niedocenionej geniuszki z grupy Tajemnicza Spółka, nim ta dołączyła do ekipy. Kaling ujawniła również, że serialowa bohaterka będzie pochodziła z Azji Południowej. 

Howerton użyczy swojego głosu Fredowi, WuDaphne, a Richardsona usłyszymy jako Kudłatego.

W obsadzie znaleźli się także: Jane Lynch, Wanda Sykes, Russell Peters, Melissa Fumero, Stephen Root, Gary Cole, Ken Leung, Cherry Jones, Frank Welker (głos Freda i Scooby’ego w wielu produkcjach), 'Weird Al' Yankovic, Fortune Feimster, Yvonne Orji, Sarayu Blue, Nicole Byer, Ming-Na Wen, Shay Mitchell, Debby Ryan, Kulap Vilaysack i Karl-Anthony Towns.

HBO Max pochwaliło się również pierwszym zwiastunem produkcji. Efekt końcowy zobaczymy na platformie w przyszłym roku.


"Scooby-Doo! Cukierek albo psikus" – nowy film z uniwersum Scooby’ego Doo"Scooby-Doo! Cukierek albo psikus" opowiada o tym, jak brygada detektywów rozwiązała jedną ze swoich najtrudniejszych spraw. Scooby-Doo i jego kumple wytropili Coco Diablo, szefową znanego syndykatu przestępczości kostiumowej, w którym działali również Czarny Rycerz, Upiorny Kosmita i Duch Nurek. Wydawałoby się, że gdy Coco trafi do więzienia, Brygada będzie mogła wreszcie trochę odpocząć. Nic z tego! Groźne sobowtóry i odwieczni wrogowie pojawiają się w Coolsville. Czy Halloween się odbędzie? Cukierek albo psikus! Co wybierzesz?

Scena z animacji stała się internetowym viralem, gdyż potwierdziła orientację seksualną Velmy, od dawna będącą przedmiotem debat fanów. Nie wiadomo, czy serial HBO w jakiś sposób odniesie się lub wykorzysta informację ujawnioną w tej produkcji.

Światową premierę filmu na VOD zapowiedziano na 18 października 2022.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones