Harvey Keitel w obsadzie serialu "Iron Mike" o życiu Tysona

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Harvey+Keitel+w+obsadzie+serialu+%22Iron+Mike%22+o+%C5%BCyciu+Mike%27a+Tysona-144222
Harvey Keitel w obsadzie serialu "Iron Mike" o życiu Tysona
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Do obsady przygotowywanego przez platformę Hulu serialu o życiu Mike'a Tysona "Iron Mike" dołączyli właśnie nowi aktorzy. Angaż dostali: Harvey Keitel, Laura Harrier, Grace Zabriskie, Olunike Adeliyi i T.J. Atoms. W głównej roli zobaczymy Trevante'a Rhodesa.

Keitel wcieli się w pierwszego trenera Tysona, który później go adoptował; Zabriskie zagra żoną trenera traktującą Tysona jak własnego syna; Harrier będzie pierwszą żoną pięściarza, Adeliyi – jego matką, a Atoms – jego przyjacielem, który zauważył w nim talent.

Co ciekawe seria "Iron Mike" zaplanowana na 8 odcinków i realizowana przez twórców "Ja, Tonya" – reżysera Craiga Gillespie'a, scenarzystę Stevena Rogersa oraz Margot Robbie w roli producentki – została uznana przez Tysona za nieautoryzowana. Bokser powiedział o niej, że to przykład chciwości platformy Hulu, która chce zarobić na sprzeniewierzeniu historii jego życia. 

W tym samym czasie powstaje serial, któremu Tyson dał pełne błogosławieństwo. Pracują przy nim Jamie Foxx, reżyser Antoine Fuqua i Martin Scorsese jako producent wykonawczy. Projekt szuka aktualnie studia.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones