Hollywoodzkie gwiazdy wycięte z nowego filmu Terrence'a Malicka

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hollywoodzkie+gwiazdy+wyci%C4%99te+z+nowego+filmu+Terrence%27a+Malicka-122139
Wczoraj wieczorem światową premierę miał nowy film Terrence'a Malicka pt. "Song to Song". Jak się okazało, z ostatecznej wersji dzieła wyleciały sceny z udziałem dużych hollywoodzkich gwiazd.


Zdjęcia do filmu powstały w większości w 2011 roku. Wówczas na liście płac znajdowali się jeszcze Christian Bale, Benicio Del Toro i Haley Bennett. Na ekranie ich jednak nie zobaczymy.

To nie pierwszy raz, gdy Malick w radykalny sposób obszedł się w montażowni z nakręconym materiałem. Adrien Brody był przekonany, że gra główną rolę w "Cienkiej czerwonej linii". Jakież było jego zdziwienie, gdy na premierze odkrył, iż jego kapral Geoffrey Fife został zdegradowany na daleki drugi plan. Reżyser wyciął również niemal wszystkie sceny z udziałem George'a Clooneya i Mickeya Rourke'a.

Akcja "Song to Song" rozgrywa się na tle muzycznej sceny Austin (sam film został nakręcony częściowo podczas festiwalu Austin City Limits). Opowiada o kilku uczuciowych trójkątach, których losy splatają się ze sobą. To historia o obsesji, zdradach i rock'n'rollu. Główne role grają Michael Fassbender, Rooney Mara, Ryan Gosling i Natalie Portman.

Obraz zbiera na razie znakomite recenzje w amerykańskiej prasie. Jego polską premierę zaplanowano na 19 maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones