Hulu zamawia nową komedię twórcy "Współczesnej rodziny"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hulu+zamawia+now%C4%85+komedi%C4%99+tw%C3%B3rcy+%22Wsp%C3%B3%C5%82czesnej+rodziny%22-145101
Hulu zamawia nową komedię twórcy "Współczesnej rodziny"
źródło: Getty Images
autor: Christopher Polk
Platforma streamingowa Hulu zamówiła nowy serial komediowy "Reboot" od scenarzysty "Współczesnej rodziny" Stevena Levitana. W projekt zaangażowani są Judy Greer, Keegan-Michael Key i Johnny Knoxville.

"Reboot" – o czym opowie serial?Przesiąknięty ironią branży telewizyjnej, która wciąż ma skłonność do reanimowania przebojów z przeszłości, serial rozpoczyna się, gdy Hulu ponownie produkuje rodzinny sitcom z początku 2000 roku. Dysfunkcyjna obsada musi ponownie współpracować i uporać się z nierozwiązanymi problemami w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Key zagra Reeda Sterlinga, wybrednego aktora, który ukończył szkołę dramatu w Yale i nie znosi serialu za zrujnowanie jego kariery. Knoxville to Clay Barber, mroczny komik, którego jedyną prawdziwą pracą aktorską był wznawiany sitcom. Greer wcieli się w Bree Marie Larson, małomiasteczkową dziewczynę, która zawsze marzyła o byciu aktorką i księżniczką – dzięki telewizji oba sny stały się jawą. Rachel Bloom to Hannah, autorka sitcomów ze "świeżym podejściem"; Calum Worthy zostanie Zackiem, gwiazdą filmową/hip-hopowym artystą; a Krista Marie Yu wcieli się byłą szefową działu technicznego, Elaine.


"Współczesna rodzina" – poprzedni sukces twórcy "Rebootu"Po trzydziestu latach pracy w komedii jest to zarówno mój list miłosny do sitcomów, jak i, jeśli mam być szczery, bardzo potrzebna terapia, stwierdził sam Levitan. Scenarzysta zdobył trzy statuetki Emmy, wszystkie za "Współczesną rodzinę" – jedenastosezonową opowieść o trzech spokrewnionych rodzinach mierzących się z problemami i utrapieniami w swój własny, komiczny sposób. Był emitowany w latach 2009-2020, w głównych rolach wystąpili Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson czy Eric Stonestreet.

Poniżej przypominamy nasz ranking ulubionych ekranowych rodzin:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones