Jako Doktor Strange ratował multiwersum. Teraz będzie walczył za chłopów pańszczyźnianych

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jako+Doktor+Strange+ratowa%C5%82+multiwersum.+Teraz+b%C4%99dzie+walczy%C5%82+za+ch%C5%82op%C3%B3w+pa%C5%84szczy%C5%BAnianych-146549
Jako Doktor Strange ratował multiwersum. Teraz będzie walczył za chłopów pańszczyźnianych
źródło: Getty Images
autor: Rob Kim
Benedict Cumberbatch ("Doktor Strange w multiwersum obłędu") zagra główną rolę w widowisku historycznym "The Hood". Za kamerą stanie Paul Greengrass ("Nowiny ze świata").

"The Hood" - chłopska rewolta z XIV wiekuSzczegóły fabuły nie są znane. Wiadomo jednak, że akcja "The Hood" rozgrywać się będzie w czasie powstania chłopskiego z 1381 roku, które wybuchło po tym, na wyzyskiwanych chłopów nałożono kolejne finansowe obciążenia.

Benedict Cumberbatch ma zagrać chłopa, który stał się jednym z liderów powstania. Możliwe więc, że przypadła mu rola Wata Tylera.

Całość ma być pełnym akcji widowiskiem na wzór "Braveheart" i "Gladiatora".


Benedict Cumberbatch - nadchodzące role filmoweBenedict Cumberbatch ma za sobą świetny okres. Obecnie w kinach triumfy święci widowisko z jego udziałem "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Wcześniej zachwycił publikę i branżę rolą w "Psich pazurach". Aktor jednak nie robi sobie żadnej przerwy i cały czas angażuje się w kolejne projekty.

Jest gwiazdą najnowszego filmu Wesa Andersona "The Wonderful Story of Henry Sugar" (gra właśnie Henry'ego). W przygotowaniu jest dystopijny dramat Justina Kurzela "Morning" o świecie przyszłości, w którym zlikwidowano potrzebę snu. Zapowiedziano również ekranizację książki Geoffreya Householda "Rouge Male" z jego udziałem.

Zwiastun widowiska "Doktor Strange w multiwersum obłędu"