Jim Broadbent dołącza do "Gry o tron"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jim+Broadbent+do%C5%82%C4%85cza+do+%22Gry+o+tron%22-119199
W siódmym sezonie "Gry o tron" pojawi się Jim Broadbent.


Aktor, którego mogliśmy ostatnio oglądać przez chwilę w "Tarzanie: Legendzie", zagra... No właśnie, tego nie wiadomo. Póki co oficjalnie mówi się jedynie o tym, że będzie to istotna rola dla fabuły serialu.

Portal Deadline spekuluje, że Broadbent może zagrać jednego z włodarzy Cytadeli, gdzie przebywa Sam. Może on przekazać mu słowa proroctwa o smoku o trzech głowach, które dotąd nie zostało w serialu wypowiedziane. W książce usłyszał je Sam z ust Aemona. Sugerowały one, że przepowiadany Książę, który powróci, by ponownie przegnać straszliwe zagrożenie z północy, to w rzeczywistości trzy osoby.

Oczywiście spekulacje Deadline mogą być kompletnie błędne. Broadbent równie dobrze może wcielić się w postać, której nie znamy. Akcja siódmego sezonu "Gry o tron" wykracza bowiem poza to, co znamy z kart powieści George'a R.R. Martina.

*

Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones