Johnny Depp nie powróci jako Grindelwald

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Johhny+Depp+nie+powr%C3%B3ci+jako+Grindelwald-140114
Johnny Depp nie powróci jako Grindelwald
źródło: Materiały prasowe
Johnny Depp nie powróci jako mroczny czarodziej Gellert Grindelwald w serii "Fantastyczne zwierzęta". Aktor ogłosił właśnie, że rozstaje się z cyklem opartym na książkach autorstwa J.K. Rowling.

Chciałbym poinformować was, że studio Warner Bros. poprosiło mnie, bym zrezygnował z roli Grindelwalda w "Fantastycznych zwierzętach". Szanuję tę prośbę i przychylam się do niej, napisał aktor na Instagramie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy obdarzyli mnie wsparciem i lojalnością. Jestem wzruszony licznymi dowodami miłości i troski, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku dni.

Decyzja Deppa ma miejsce niedługo po tym, jak przegrał on proces o zniesławienie wytoczony wydawcom gazety The Sun, która napisała, że "bił żonę". Aktor chce wnieść apelację. Zamierzam udowodnić, że zarzuty pod moim adresem są fałszywe. Ten moment nie zdefiniuje mojego życia i kariery, zapowiada.


Studio potwierdziło wiadomość Deppa, podziękowało mu za dotychczasową współpracę i poinformowało, że rolę przejmie po nim inny aktor - na razie nie wiadomo, kto nim będzie. Depp zagrał w dwóch pierwszych filmach cyklu. Trzecia część serii, "Fantastic Beasts and Where to Find Them 3", jest obecnie w przygotowaniu. Premierę zaplanowano na lato 2022.
Udostępnij: