Duet idealny? Superbohaterzy z DC w komedii akcji

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+Cena+i+Jason+Momoa+gwiazdami+komedii+akcji+%22Killer+Vacation%22-148821
Duet idealny? Superbohaterzy z DC w komedii akcji
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Warner Bros. rekrutuje gwiazdy DC do swojej kolejnej komedii. "Killer Vacation" to nowy projekt studia, który będzie okazją do spotkania dwóch hollywoodzkich mięśniaków - główne role zagrają John Cena i Jason Momoa.


"Killer Vacation" - co wiemy o projekcie?Szczegóły filmu są na razie trzymane w tajemnicy. Ci, którzy czytali już scenariusz autorstwa Marka i Briana Gunna ("Podróż na Tajemniczą Wyspę", "Brightburn: Syn ciemności"), porównują go do wartkiej przygody w stylu "Prawdziwych kłamstwJamesa Camerona.

Producentami "Killer Vacation" są John Rickard i Peter Safran. Projekt powstawał dla studia jeszcze przed objęciem funkcji szefa DC Films przez Safrana i Jamesa Gunna.

Cena i Momoa spotkali się na planie dziesiątej części cyklu "Szybcy i wściekli". Podobno współpraca układała się ponoć na tyle dobrze, że gwiazdorzy postanowili wspólnie zaangażować się w kolejny projekt.

Momoa i Cena - ostatnie roleFilmowy Aquaman po pojawieniu się w widowisku "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" wystąpił w kolejnej wysokobudżetowej produkcji sci-fi - w roli Duncana Idaho oglądaliśmy go w "Diunie". Zagrał również w netfliksowej komedii przygodowej "Kraina Snów", a także w trzecim sezonie serialu "See", który powstawał dla Apple TV+.


John Cena powrócił niedawno jako Peacemaker, superbohater o wątpliwej etyce, który dla pokoju zrobi wszystko, niezależnie, ile mężczyzn, kobiet i dzieci będzie musiał zabić. Akcja serialu toczy się po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Suicide Squad. Legion samobójców". Po opuszczeniu szpitala Peacemaker, znany także jako Chris Smith, ma nadzieję cieszyć się wolnością. Niestety szybko upomina się o niego kierowany przez Clemsona Murna oddział do zadań specjalnych. Ma on dla niego propozycję nie do odrzucenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones