Jovovich w ciąży. "Resident Evil 6" opóźnione

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jovovich+w+ci%C4%85%C5%BCy.+%22Resident+Evil+6%22+op%C3%B3%C5%BAnione-106833
Milla Jovovich przy pomocy Facebooka poinformowała fanów, że  spodziewa się drugiego dziecka. W związku z tym zdjęcia do kolejnej części "Resident Evil" zostały przesunięte na lato przyszłego roku.


Doszliśmy do wniosku, że ciąża i zabijanie zombie nie jest najlepszym połączeniem - napisała aktorka - Przypuszczam, że jedyna rzecz, którą będę próbowała zabić w najbliższej przyszłości, to nieustanny apetyt na ciastka.

Twórcą serii "Resident Evil" jest mąż Jovovich, Paul W.S. Anderson. Szósta część będzie najprawdopodobniej ostatnim filmem zrealizowanym przez parę. Jego roboczy podtytuł to "Final Chapter". Póki co nie znamy szczegółów fabuły.


"Resident Evil" to najbardziej kasowa seria filmowa powstała na bazie gier wideo. Zdecydowana większość fanów filmów Andersona znajduje się poza Stanami Zjednoczonymi. "Retrybucja" zarobiła w USA 42 mln dolarów, lecz poza granicami kraju aż 198 mln. Najlepsza, czwarta, część może pochwalić się 60 milionami dolarów w USA i 236 mln z reszty świata. Łącznie pięć filmów zarobiło 915,9 mln dolarów tylko z kinowej dystrybucji.