Gwiazda "Krainy nocy" sprzedaje cios twórcy serialu "Detektyw". Kali Reis vs Nic Pizzolatto

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kali+Reis+vs+Nic+Pizzolatto.+Konflikt+tw%C3%B3rc%C3%B3w+serialu+%22Detektyw%22-154219
Gwiazda "Krainy nocy" sprzedaje cios twórcy serialu "Detektyw". Kali Reis vs Nic Pizzolatto
źródło: Getty Images
autor: Icon Sportswire
Kali Reis kontra Nic Pizzolatto. Gwiazda "Krainy nocy", czwartego sezonu serialu "Detektyw", odpowiedziała na krytyczne komentarze twórcy trzech pierwszych serii produkcji HBO. Co napisała aktorka i bokserka w odpowiedzi na krytykę scenarzysty?

Kali Reis odpowiada twórcy "Detektywa"

Nic Pizzolatto był scenarzystą i twórcą trzech pierwszych sezonów "Detektywa". W czwartym ster przejęła jednak reżyserka i scenarzystka Issa López. Kilka tygodni temu Pizzolatto wyraził się dość niepochlebnie o nowych odcinkach w serwisie X. Napisał, że nie miał wpływu na fabułę nowych odcinków, więc "nie można go winić". Dodał również, że pojawiające się w nowych epizodach nawiązania do pierwszego sezonu są "głupie". Twórca podawał też dalej w mediach społecznościowych wpisy fanów krytykujących czwarty sezon.
  
Głos w sprawie zabrał Kali Reis, która w "Krainie nocy" wcieliła się w policjantkę Evangeline Navarro. Wielka szkoda... Hej, pewnie "nie mam nic dobrego do powiedzenia, więc osmaruję innych" to nowa moda, napisała aktorka i bokserka.
  


Wcześniej do komentarzy Pizzolatto odniosła się Issa López. Uważam, że ten kto opowiada historie, ma szczególną, unikalną relację ze swoim dziełem. Jakakolwiek jest jego reakcja, ma do niej prawo, powiedziała w wywiadzie dla portalu "Vulture".
  

SERIAL KILLERS: Podsumowujemy "Detektywa: Krainę nocy"
"Detektyw": fabuła 4. sezonuCzwarty sezon "Detektywa" nosi podtytuł "Kraina nocy". Główne role grają w nim Jodie Foster oraz Kali Reis. Gdy nad Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, sześciu mężczyzn pracujących w badawczej stacji arktycznej znika bez śladu. Żeby rozwikłać tę sprawę, Liz Danvers i Evangeline Navarro będą musiały stawić czoła ciemności, jaką noszą w sobie, oraz wykopać demony ukryte pod wiecznym lodem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones