Keanu Reeves w widowisku "Sonic 3". Ale go nie zobaczycie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+jako+Shadow+w+widowisku+%22Sonic+3%22-155077
Keanu Reeves w widowisku "Sonic 3". Ale go nie zobaczycie
Wydawać by się mogło, że Paramount Pictures ogłosi to na CinemaConie. I choć materiał wideo z filmu "Sonic 3" został zaprezentowany, to nazwisko nowej gwiazdy w obsadzie poznaliśmy dopiero teraz. Angaż otrzymał sam John Wick i Neo - Keanu Reeves.

Shadow w kinowej wersji "Sonica"Keanu Reeves nie pojawi się jednak na ekranie. W filmie "Sonic 3" usłyszymy jedynie jego głos. Użyczy go nowej postaci w kinowym cyklu, lecz doskonale znanej graczom. To Shadow.

W "Sonicu 3" Shadow zostanie stworzony przez przygnębionego porażkami doktora Robotnika. Ma wszystkie moce Sonica, ale jest postacią mroczną. W grach Shadow debiutował w 2001 roku w "Sonic Adventure 2".


"Sonic. Szybki jak błyskawica" hitem Paramountu"Sonic: Szybki jak błyskawica" opowiadał o niebieskim antropomorficznym jeżu, który przybył na Ziemię z kosmosu. Jego życie na obcej planecie wydaje się skomplikowane, dopóki nie spotyka nowego przyjaciela – lokalnego policjanta Toma Wachowskiego. Obaj łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika, który pragnie schwytać Sonica i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem.

Pierwsza część zarobiła na świecie ponad 300 milionów dolarów. Druga miała jeszcze lepsze osiągnięcia - ponad 400 milionów dolarów. W ostatnich latach niewiele tytułów Paramountu sprzedawał się tak dobrze.

Zwiastun filmu "Sonic 2. Szybki jak błyskawica"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones