Kevin Hart i Wesley Snipes zostaną braćmi w serialu Netfliksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Hart+i+Wesley+Snipes+zostan%C4%85+bra%C4%87mi+w+serialu+Netfliksa-140531
Kevin Hart i Wesley Snipes zostaną braćmi w serialu Netfliksa
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Kevin Hart i Wesley Snipes zagrają główne role w realizowanym dla Netfliksa serialu limitowanym "True Story". Scenarzystą i producentem wykonawczym projektu jest Eric Newman, który pracował już dla platformy przy takich tytułach jak "Narcos", "Narcos: Meksyk", "Bright" czy "Power". 

Hart wcieli się w postać Kida, popularnego komika, który podczas trasy zatrzymuje się w rodzinnej Filadelfii. Kiedy do akcji wkracza jego starszy brat Carlton (w tej roli Snipes), wszystko, co udało się osiągnąć bohaterowi, może zostać zniszczone. 

Wiadomo, że historia Kida zainspirowana została przeżyciami samego Harta. Aktor dorastał w Filadelfii wraz ze starszym bratem, któremu nieobce były zatargi z prawem. Zanim zdecydował się na wyprowadzkę z miasta, zadebiutował w nim jako stand-uper. 

"Nigdy nie byłem bardziej podekscytowany żadnym projektem w mojej karierze – powiedział Hart – Zawsze byłem fanem Wesleya Snipesa i perspektywa pracy z nim jest oszałamiająca". Aktor będzie także pełnił obowiązki producenta wykonawczego.