Kto wyreżyseruje nowe "Halloween"?

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kto+wyre%C5%BCyseruje+nowe+%22Halloween%22-117704
Wczoraj informowaliśmy, że w planach jest nowa wersja "Halloween", która ma trafić do kin w przyszłym roku. Jednym z producentów filmu ma być John Carpenter, twórca oryginału, który napisze również muzykę do filmu. Pozostaje pytanie: kto stanie za kamerą? Pojawiło się już dwóch kandydatów.


Podobno studio Blumhouse negocjuje z Mikiem Flanaganem, reżyserem "Oculusa" i "Zanim się obudzę". Twórca miałby napisać scenariusz i wyreżyserować film.

Chyba, że zamiast niego posadę dostanie drugi z potencjalnych kandydatów - Adam Wingard, który ma na koncie m.in. "Gościa" i "Następny jesteś ty". Reżyser zasypał swoje twitterowe konto zdjęciami z filmu, powodując lawinę spekulacji - może to on zorganizuje nowe "Halloween"? Pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie.

Szczegóły nowego "Halloween" nie są na razie znane. W czasach, kiedy Marcus Dunstan i Patrick Melton pracowali dla Dimension nad "Halloween Returns" (projekt został anulowany), miała to być opowieść o dwójce nastolatków. Jednym z nich był syn ofiary Myersa, drugim córka policjanta, który miał obsesję na punkcie psychopatycznego mordercy. Kiedy nadchodzi dzień egzekucji Michaela, nastolatki zakradają się do więzienia, by na własne oczy zobaczyć, jak osoba, która zniszczyła im dzieciństwo, umiera. Jednak Myers pokrzyżował im plany, uciekając w ostatniej chwili. Teraz sami mogą stać się ofiarami nowej fali rzezi, jaką urządzi Michael...