Luke Wilson i Greg Kinnear w inspirującej historii dziecięcego zespołu baseballowego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Luke+Wilson%2C+Greg+Kinnear%2C+Molly+Parker+w+sportowym+dramacie-151247
Luke Wilson i Greg Kinnear w inspirującej historii dziecięcego zespołu baseballowego
źródło: Getty Images
autor: David Livingston
Luke Wilson ("Stargirl") znów połączy siły z twórcą sportowego dramatu "Potężne sierotki" Tyem Robertsem. Panowie spotkają się na planie filmu "You Gotta Believe", opowiadającego prawdziwą historię dziecięcego zespołu baseballowego. W obsadzie są także Greg Kinnear ("Czarny ptak"), Molly Parker ("Piotruś Pan i Wendy") i Sarah Gadon ("Ferrari").

"You Gotta Believe" – o czym opowie film?Film opowie prawdziwą historię zespołu Westside z Fort Worth w Teksasie, który rozgrywał swoje mecze w rozgrywkach Little League, krajowego organizatora ligi baseballowej dla dzieci. W 2002 roku gracze postanowili zadedykować nadchodzący sezon umierającemu ojcu jednego ze swoich kolegów i za wszelką cenę dostać się do finałów rozgrywek transmitowanych w telewizji. Kinnear zagra trenera zespołu, Jona Kelly’ego. Wilson wcieli się w Bobby’ego Ratliffa, rodzica, dla którego gra drużyna.

GettyImages-1447578513.jpg Getty Images © Amanda Edwards


Na ekranie zobaczymy też debiutanta Michaela Casha oraz Etienne’a Kelliciego ("Jeszcze jest czas").

Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością pokazania światu tej wzruszającej historii z naszą wspaniałą obsadą. Opowieść o trudzie i determinacji zainspiruje widzów w każdym wieku – powiedział w oświadczeniu reżyser Ty Roberts. Mijają lata, a wciąż wiele z najbardziej zniewalających opowieści pochodzi ze świata sportu. Dzięki współpracy z rozgrywkami Little League przeniesiemy opowieść Bobby’ego i Jona na ekrany.

Luke Wilson – skąd znamy aktora?Luke Wilson jest młodszym bratem aktorów Owena i Andrew. To właśnie u ich boku rozpoczynał swoją karierę. Rodzeństwo otrzymało pierwszy angaż w debiutanckim filmie Wesa Andersona "Trzech facetów z Teksasu". Luke kontynuował współpracę z reżyserem, występując w "Rushmore" i "Genialnym klanie". Na swoim koncie ma przede wszystkim role komediowe. Mogliśmy oglądać go m.in. w filmach "Legenda telewizji", "Diamentowa afera", "Rodzinny dom wariatów", "Legalna blondynka", "Idiokracja", "Aniołki Charliego" czy "Old School: Niezaliczona". W ostatnich latach wystąpił w serialu "Stargirl" czy filmie platformy Netflix "Dwa życia".

Zwiastun filmu "Potężne sierotki"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones