Mamma Mia! Meryl Streep i Amanda Seyfried gotowe na 3. część?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mamma+Mia+Meryl+Streep+i+Amanda+Seyfried+gotowe+na+3.+cz%C4%99%C5%9B%C4%87-152067
Mamma Mia! Meryl Streep i Amanda Seyfried gotowe na 3. część?
źródło: Getty Images
autor: Anita Bugge
Meryl Streep i Amanda Seyfried, gwiazdy filmów "Mamma Mia!" i "Mamma Mia! Here We Go Again", są gotowe na trzecią część. Opowiedziały o tym w wywiadzie z "Vouge", który odbył się przed rozpoczęciem strajku aktorów. 

"Mamma Mia!" Meryl Strreep i Amanda Seyfried powrócą jako Donna i Sophie?


Meryl Streep i Amanda Seyfried, czyli Donna i Sophie z filmów "Mamma Mia!" i "Mamma Mia! Here We Go Again" wypowiedziały się na temat drugiego sequela. Donna Langley, prezeska Universal Pictures, twierdzi, że studio z przyjemnością zrobiłoby trzecią część. Producent Gary Goetzman także wydaje się optymistą. 

Amanda Seyfried i Meryl Streep w filmie "Mamma Mia! Here We Go Again"

Przechodziliśmy już przez to przy drugiej części. Każdy trochę się opierał, po czym pojawił się świetny pomysł. Jesteśmy już po kilku rozmowach i wygląda na to, że wszyscy aktorzy nie mogą się już doczekać, kiedy ponownie założą spandex, więc naprawdę sądzę, że do tego dojdzie – powiedział. 

Mniej entuzjastyczna wydaje się Amanda Seyfried. Aktorka, choć podkreśla, że chętnie wróciłaby do roli Sophie, ma pewne wątpliwości:

Nikt nie mówi "nie", ale nikt nie mówi też "tak". Szczerze mówiąc, prawdopodobnie po prostu nas na to nie stać. Mówię to z przykrością, bo zagrałabym w "Mamma Mia 3" za darmo, ale tak to po prostu wygląda w naszym biznesie.

Aktorka obawia się też, że trzecia część nie będzie udanym filmem. 

Mam poczucie, że niezależnie od tego, czy Universal chce za to zapłacić czy nie, trzeci film zostanie sprowadzony do czegoś głupiego – stwierdziła. 

Więcej entuzjazmu wykazała Meryl Streep wcielająca się w jej matkę. 

Jestem gotowa na wszystko! Przed rozpoczęciem zdjęć będę musiała wprawdzie zaplanować artroskopię kolana, ale jeśli pojawia się pomysł, który mnie ekscytuje, jestem na to gotowa! – mówiła Streep.

UWAGA! Dalsza część tekstu zawiera spojlery z filmu "Mamma Mia! Here We Go Again"

Widzowie "Mamma Mia! Here We Go Again" zapewne pamiętają, że grana przez Streep Donna umiera na raka. Mimo to aktorka jest gotowa na powrót do roli. Ma nawet pomysły, w jaki sposób można go uwiarygodnić. 

Powiedziałam Judy, że jeśli znajdzie jakiś sposób, by zreinkarnować Donnę, wchodzę w to. Możemy zrobić to tak, jak w operach mydlanych: Donna wraca i ujawnia, że to nie ona umarła, lecz jej siostra bliźniaczka – zasugerowała.

Zobacz zwiastun filmu "Mamma Mia! Here We Go Again"


Film "Mamma Mia! Here We Go Again" trafił na ekrany kin w 2018 roku, dziesięć lat po premierze pierwszej części. Na całym świecie zarobił 402 miliony dolarów, plasując się na 23. miejscu światowego box office'u. Zobacz zwiastun: Sophie (Amanda Seyfried) spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny (Meryl Streep) – Rosie (Julie Walters) i Tanyą (Christine Baranski). Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny, Sam (Pierce Brosnan) oraz jej byli partnerzy: Harry (Colin Firth) i Bill (Stellan Skarsgård). Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku isamodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones