Marilyn Manson usunięty z obsady "Amerykańskich bogów"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marilyn+Manson+usuni%C4%99ty+z+obsady+%22Ameryka%C5%84skich+bog%C3%B3w%22-141144
Marilyn Manson usunięty z obsady "Amerykańskich bogów"
źródło: Getty Images
autor: Niels Van Iperen
Telewizja Starz podjęła decyzję o usunięciu Marilyna Mansona z obsady serialu "Amerykańscy bogowie". Zwolnienie ma związek z wczorajszym oświadczeniem Evan Rachel Wood, która oskarżyła rockmana o znęcanie się.

Gwiazda "Westworld" zamieściła na Instagramie następujący wpis: Mój oprawca nazywa się Brian Warner, znany światu również jako Marilyn Manson. Zaczął mnie uwodzić, gdy byłam nastolatką, a potem przez lata strasznie znęcał się nade mną. Zostałam poddana praniu mózgu i w wyniku manipulacji zmuszona do uległości. Mam dosyć życia w strachu przed odwetem, oszczerstwami lub szantażem. Jestem tutaj, aby zdemaskować tego niebezpiecznego człowieka, a także wskazać przedstawicieli branży, którzy dawali przyzwolenie na jego zachowanie, zanim zrujnuje on życia kolejnych osób. Stoję po stronie wielu ofiar, które nie będą dłużej milczeć.

W oficjalnym oświadczeniu producentów "Bogów" czytamy: Ze względu na zarzuty postawione Marilynowi Mansonowi zdecydowaliśmy się usunąć jego występ z  odcinka, który ma zostać wyemitowany w dalszej części sezonu. Starz jednoznacznie opowiada się za wszystkimi ofiarami i osobami, które doświadczyły nadużyć.

W "Amerykańskich bogach" Manson wcielił się w zafascynowanego przemocą i krwią lidera nordyckiej grupy death metalowej Blood Death. Piosenkarz i jego zespół są też źródłem mocy dla Mr. Wednesdaya w jego konflikcie z Nowymi Bogami.

Rockman został również usunięty z powstającego dla serwisu streamingowego Shudder serialu-antologii "Creepshow". Gwiazdor miał pojawić się w jednym z segmentów najbliższego odcinka show.
Udostępnij: