Marvel prezentuje fragmenty "Czarnej Wdowy" i "Eternals"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+prezentuje+fragmenty+%22Czarnej+Wdowy%22+i+%22Eternals%22-135786
Odbywający się w São Paulo Comic Con Experience okazał się miejscem, gdzie spełniają się marzenia fanów Marvela. Na imprezie zaprezentowano m.in. nowy materiał z "Czarnej Wdowy" (plus nowy plakat filmu, poniżej) oraz pierwsze fragmenty "Eternals".


Zapowiedź "Czarnej Wdowy" różniła się od zwiastuna, który miał premierę w tym tygodniu. Pokazano m.in. więcej granej przez Davida Harboura postaci Red Guardiana. Ujawniono na przykład, że on i Melina (Rachel Weisz) byli kiedyś małżeństwem. W jednej ze scen Red Guardian interesuje się, czy pytał o niego Kapitan Ameryka. W innej grana przez Florence Pugh Yelena bierze łyka wódki i mówi "Moja siostra, członkini Avengers".

"Eternals" zostało zapowiedziane jako ważny dla przyszłości Marvela W komentarzach fanów przewijają się pochwały: kostiumy bohaterów podobno wyglądają świetnie i nie brakuje smaczków dla fanów Jacka Kirby'ego (twórcy tych postaci). Brazylijska widownia zobaczyła m.in. scenę, w której grupa Eternals zbiera się w leśnej chacie, by przedyskutować losy świata. "Ci ludzie i ta planeta zmienili nas wszystkich, musimy ich chronić", mówi grana przez Salmę Hayek Ajax. Potem widzimy, jak Ajax jedzie konno, Kingo (Kumail Nanjiani) tańczy, a Thena (Angelina Jolie) walczy i wygląda "królewsko". Ci, którym dane było zobaczyć klip, wskazują, że emanuje z niego klimat multikulturowości.
Oprócz wyżej wymienionych zaprezentowano też pierwsze zdjęcia z nadchodzących seriali Disney+: "The Falcon and the Winter Soldier" i "WandaVision".

Premiera "Czarnej Wdowy" 1 maja. "Eternals" trafią do kin 6 listopada.
Udostępnij: