Przez złe recenzje potrzebował terapii. Kumail Nanjiani o porażce "Eternals"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Przez+z%C5%82e+recenzje+potrzebowa%C5%82+terapii.+Kumail+Nanjiani+o+pora%C5%BCce+%22Eternals%22-153981
Przez złe recenzje potrzebował terapii. Kumail Nanjiani o porażce "Eternals"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Kumail Nanjiani, czyli ekranowy Kingo z "Eternals", opowiedział o traumie, jaką była dla niego promocja widowiska Marvela. Przez złe recenzje, jakie zebrał film, aktor musiał szukać pomocy specjalisty. 

Kumail Nanjiani jako Kingo w filmie "Eternals"

Kumail Nanjiani o porażce "Eternals"


Wyreżyserowane przez Chloé Zhao widowisko "Eternals" nie rzuciło fanów na kolana. Grający jedną z głównych ról Kumail Nanjiani opowiedział o swoich przeżyciach związanych z krytyką filmu, goszcząc w programie "Inside of You with Michael Rosenbaum".

Było bardzo, bardzo ciężko, ponieważ Marvel pomyślał, że film zdobędzie naprawdę, naprawdę dobre oceny. Zdjęli więc embargo na recenzje wcześniej i umieścili go w programie jakichś wymyślnych festiwali, a nas wysłali w wielką światową trasę, by promować film – opowiadał. 

Negatywne recenzje mocno odbiły się na aktorze, który doszedł do wniosku, że nie poradzi sobie z nimi bez pomocy specjalisty. 

Moja żona Emily mówi, że mam od tego traumę – powiedział i podkreślił, że jego odczucia podzielają inni członkowie obsady. Niedawno byliśmy na kolacji z kolegą z planu i wspominaliśmy ten czas. "Było ciężko, co?", powiedzieliśmy, a on na to: "Tak, to było naprawdę trudne". Myślę więc, że wszyscy przechodziliśmy przez coś podobnego.

O czym opowiada "Eternals"? Zobacz zwiastun


"The Eternals" opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers. Koniec gry" muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości."Eternals" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Eternals". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones