Miał być Tarzanem, zostanie Krukiem?

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
Wciąż trwają spekulacje na temat tego, kto zostanie głównym bohaterem "The Crow". Wszystko wskazuje na to, że nie będzie nim Tom Hiddleston, o którego kandydaturze pisaliśmy niespełna dwa tygodnie temu. Ponoć sprawa zakończyła się na niezobowiązującej rozmowie.

Teraz, przynajmniej według Deadline, głównym faworytem do objęcia roli Kruka jest Alexander Skarsgård ("Czysta krew"). Aktor miał zagrać główną rolę w widowisku Davida Yatesa "Tarzan", ale ten projekt trafił niedawno do kosza. I choć aktor oficjalnie nie otrzymał jeszcze propozycji, jeśli tylko wykazałby zainteresowanie, Kruk będzie jego.

"The Crow" to historia muzyka, który ginie, próbując powstrzymać zbirów przed atakiem na swoją narzeczoną. Niestety, dziewczyna umiera, a muzyk zostaje wskrzeszony i teraz szuka zemsty na tych, którzy zniszczyli jego świat...

Obraz będący adaptacją komiksu pod tym samym tytułem wyreżyseruje Francisco Javier Gutiérrez. Autorem scenariusza jest Jesse Wigutow ("Eragon"). Zdjęcia są wstępnie planowane na jesień.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię