Miejsce pozostawione przez "Grę o tron" zajmie ostatni sezon "Pozostawionych"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Miejsce+pozostawione+przez+%22Gr%C4%99+o+tron%22+zajmie+ostatni+sezon+%22Pozostawionych%22-120721
Wiosna tradycyjnie należała w HBO do "Gry o tron". W przyszłym roku jednak największy hit stacji pojawi się później. Miejsce zwolnione przez "Grę o tron" zajęli właśnie "Pozostawieni".


Jak ogłosiło HBO, trzeci sezon serialu będzie miał swoją premierę w kwietniu. Będzie to zarazem koniec "Pozostawionych". Na sezon złoży się osiem godzinnych odcinków.

Stworzony przez Damona Lindelofa serial ma oddane grono fanów. Niestety nie jest ono zbyt liczne. Stacja HBO starała się to zmienić, dokonując w drugim sezonie całkowitej przebudowy "Pozostawionych". Niestety nie odbiło się to na oglądalności. Mimo wszystko kanał postanowił dać twórcom okazję do zamknięcia historii. I tak powstał trzeci sezon opowieści o ludziach, którzy próbują sobie poradzić z tym, że ich bliscy nagle zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach.

W obsadzie serialu są m.in. Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler i Chris Zylka.

*
Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones