FOTO: Co nas czeka w drugim sezonie "Pozostawionych"?

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Co+nas+czeka+w+drugim+sezonie+%22Pozostawionych%22-112714
Pierwszy sezon "Pozostawionych" wyczerpał do cna swój literacki pierwowzór, więc fabuła drugiego sezonu serialu HBO będzie totalną niespodzianką również dla fanów książki Toma Perrotty. Stacja opublikowała właśnie nowe zdjęcia i opis fabuły drugiej serii.


Po tym, jak Mapleton pogrążyło się w chaosie podczas zorganizowanego przez członków Guilty Remnant Memorial Day, w drugim sezonie bohaterowie "Pozostawionych" próbują zacząć od nowa. Kevin Garney (Justin Theroux) porzucił posadę szefa policji i przeprowadza się z nową rodziną do Teksasu. Towarzyszy mu Nora Dust (Carrie Coon), która odkryła cel życia w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu Kevina i z radością opuszcza Mapelton oraz tragedię, jakiej tam doświadczyła. Równie chętna do wyjazdu z rodzinnej miejscowości jest córka Kevina, Jill (Margaret Qualley). 


Po przybyciu do Jarden w stanie Teksas rodzina Garveyów spotyka swoich sąsiadów, klan Murphych: Johna (Kevin Carroll) i Erikę (Regina King) oraz bliźniaki Evie (Jasmin Savoy Brown) i Michaela (Jovan Adepo). Z nadzieją na cud do miasta przybył też Matt Jamison (Christopher Eccleston) z żoną Mary (Janel Moloney), która wciąż odczuwa konsekwencje wypadku samochodowego z 14 października. 


Tymczasem była żona Kevina, Laurie Garvey (Amy Brenneman), opuściła szeregi Guilty Remnant i dołączyła do swego syna Toma (Chris Zylka), który wreszcie odnalazł sposób na wyleczenie bolącego serca. Meg (Liv Tyler) pozostaje członkinią Guilty Remnant, ale nie jest to już ten sam kult, do którego przystępowała.

Premiera drugiego sezonu "Pozostawionych" - 4 października.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones