FOTO: Tak wygląda ostatni sezon "Pozostawionych"

EW / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Tak+wygl%C4%85da+ostatni+sezon+%22Pozostawionych%22-120946
Magazyn Entertaiment Weekly zaprezentowało pierwsze zdjęcie z trzeciego (i zarazem ostatniego) sezonu serialu "Pozostawieni". Wy możecie mu się przyjrzeć poniżej:


(kliknij, aby powiększyć)

Stworzony przez Damona Lindelofa serial ma oddane grono fanów. Niestety nie jest ono zbyt liczne. Stacja HBO starała się to zmienić, dokonując w drugim sezonie całkowitej przebudowy "Pozostawionych". Niestety nie odbiło się to na oglądalności. Mimo wszystko kanał postanowił dać twórcom okazję do zamknięcia historii. I tak powstał trzeci sezon opowieści o ludziach, którzy próbują sobie poradzić z tym, że ich bliscy nagle zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach.

W obsadzie serialu są m.in. Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler i Chris Zylka.

*
Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones