Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Millie+Bobby+Brown+wybierze+si%C4%99+w+podr%C3%B3%C5%BC+do+Narnii-125715

Millie Bobby Brown wybierze się w podróż do Narnii?

  • youtube.com
  • autor: mp
  • Filmy
Ostatnio sporo mówi się o "Opowieściach z Narnii: Srebrnym krześle". Po latach spekulacji wszystko wskazuje na to, że widowisko w końcu zostanie nakręcone. W sieci już zaczęły się pojawiać informacje na temat tego, kogo zobaczymy w obsadzie.

millie-bobby-brown.jpg


Jak podaje program That Hashtag Show producenci chcą, żeby jedną z głównych ról zagrała w filmie Millie Bobby Brown. Młoda aktorka oczywiście zyskała sławę dzięki serialowi Netfliksa "Stranger Things". Miałaby się pojawić jako Jill Pole (w polskim wydaniu książki C.S. Lewisa zmieniona w Julię). Brown miała otrzymać ofertę gry, ale nie wiemy, czy ją przyjęła.

Akcja "Srebrnego krzesła" rozgrywa się po wydarzeniach opisanych w "Podróży Wędrowca do Świtu". Co prawda w Anglii minął zaledwie rok, ale w Narnii znacznie więcej czasu. Kaspian jest już starym królem. Prosi on Aslana o pomoc w odnalezieniu syna Riliana, jedynego spadkobiercy majątku. Aslan rekrutuje do tego zadania dwoje uczniów z Anglii: Eustachego Scrubba i Julię Pole, dla której będzie to pierwszy pobyt w Narnii.

Obraz wyreżyseruje Joe Johnston. Zapowiedział on, że będzie to jego ostatni film w karierze.

zobacz też: