Mistrzowie Kina Mastercard: "Łowca androidów"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+%22%C5%81owca+android%C3%B3w%22-135954
Czas na klasykę! Żelazną. Niezatapialną. "Łowca androidów" Ridleya Scotta to film, który zmienił kino science-fiction i który warto regularnie sobie przypominać - 20 listopada 2019, czyli dzień, w którym rozpoczyna się jego akcja, to w końcu odległa przyszłość i zarazem nieodległa przeszłość.  Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz zapraszają na kolejną propozycję z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" .Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl. 

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard