Najważniejsze zapowiedzi z gamescom 2021 Opening Night Live

gamescom / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Najwa%C5%BCniejsze+zapowiedzi+z+gamescom+2021+Opening+Night+Live-143611
Najważniejsze zapowiedzi z gamescom 2021 Opening Night Live
Tegoroczny gamescom, tak jak i targi E3, odbywa się w formie wirtualnej, więc i jego ceremonia otwarcia była transmitowana tylko online. Prowadzący ją Geoff Keighley obiecywał, że czeka nas kilka gorących nowości i choć nie była to skala zapowiedzi z E3, to i tak warto zobaczyć co dla nas w tym roku przygotowano. Najciekawsze z ogłoszonych rzeczy znajdziecie poniżej.


"Saints Row" - Volition pracuje nad rebootem serii w zupełnie nowym mieście z nowymi bohaterami. Premiera 25 lutego 2022 na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.


"Marvel’s Midnight Suns" -Firaxis pracuje nad turowym RPG w świecie Marvela. 1 września mamy zobaczyć pierwszy gameplay z gry. Tytuł wyda 2K Games na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.


"Halo Infinite" - gra zadebiutuje 8 grudnia tego roku na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Tego samego dnia będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass. Z okazji 20-lecia serii "Halo" do sprzedaży trafią również limitowany pad Xbox Elite 2 oraz konsola Xbox Series X z motywem "Halo".


"LEGO Gwiezdne wojny: Skywalker - Saga" - zaprezentowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Premiera wiosną 2022 na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.


"Horizon: Forbidden West" - poznaliśmy w końcu datę premiery. Gra zadebiutuje 18 lutego 2022 na PlayStation 4 i PlayStation 5.


"The Outlast Trials" - zapowiedziana już jakiś czas temu kontynuacja serii "Outlast" okazała się być prequelem osadzonym w czasach Zimnej wojny. Będziemy mogli grać zarówno sami, jak i w grupie maksymalnie czterech osób. Premiera w przyszłym roku.


"King Of Fighters XV" - nowa odsłona kultowej serii bijatyk trafi do sprzedaży 17 lutego 2022 na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5