Naomi Watts w remake'u "Widzę, widzę"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Naomi+Watts+w+remake%27u+%22Widz%C4%99%2C+widz%C4%99%22-141939
Naomi Watts w remake'u "Widzę, widzę"
Naomi Watts będzie gwiazdą oraz producentką wykonawczą remake'u austriackiego dreszczowca "Widzę, widzę" z 2014 roku. Film powstanie dla Amazon Studios.

Za kamerą stanie Matt Sobel ("Zabierz mnie nad rzekę"). Scenariusz napisał Kyle Warren. Reżyserzy oryginału, Severin Fiala i Veronika Franz, tak jak Watts otrzymali posady producentów wykonawczych.

GettyImages-1061320854.jpg Getty Images © Ryan Pierse


"Widzę, widzę" opowiada historię dziesięcioletnich braci bliźniaków, którzy spędzają wakacje w letnim domu. Są nierozłączni i niemal identyczni, mimo że jeden wygląda na bardziej strachliwego i wrażliwszego, a drugi jest nieokiełznany. Ich matka wraca ze szpitala z twarzą owiniętą bandażami. Rozdrażniona, nieszczęśliwa i obolała nie przypomina dawnej słodkiej mamy. Kobieta wprowadza we wspólne życie nowe zasady. Chłopcy z dnia na dzień nabierają podejrzeń, że nie jest tą, za którą się podaje. Tworzą opozycyjny front wobec jej coraz bardziej agresywnych zachowań. By odkryć, co stoi za obcością matki, sięgną po drastyczne środki.

Dwukrotnie nominowanej do Oscara Watts przypadła rola rodzicielki. Aktorkę mogliśmy ostatnio zobaczyć w filmie akcji "Poziom mistrza". Australijka pracuje aktualnie z polską reżyserką Małgorzatą Szumowską nad opartym na faktach dramatem "Infinite Storm".