Naomi Watts i Bill Murray po 10 latach znów w jednym filmie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Naomi+Watts+i+Bill+Murray+zagraj%C4%85+w+komediodramacie+%22The+Friend%22-154332
Naomi Watts i Bill Murray po 10 latach znów w jednym filmie
źródło: Getty Images
autor: Jeff Vespa
Naomi Watts i Bill Murray znaleźli się w obsadzie filmu "The Friend". Będzie ich to pierwszy wspólny projekt po 10-letniej przerwie. Poprzednio zagrali w "Mów mi Vincent".

"Przyjaciel" Sigrid Nunez zostanie zekranizowanyFilm jest ekranizacją bestsellerowej powieści Sigrid Nunez wydanej w Polsce pod tytułem "Przyjaciel". Za projekt odpowiada duet Scott McGehee i David Siegel ("Montańska opowieść"), którzy będą reżyserami i scenarzystami.


W obsadzie są również: Sarah Pidgeon, Constance Wu, Ann Dowd i Noma Dumezweni. Zdjęcia do filmu już trwają w Nowym Jorku.

"Przyjaciel" to historia kobiety, której wieloletni przyjaciel i mentor niespodziewanie umiera. Na kobietę spada odpowiedzialność radzenia sobie z jego skomplikowanym literackim dziedzictwem, trzema ekscentrycznymi byłymi żonami oraz tęskniącym za swoim panem potężnym psem.

Zwiastun filmu "Mów mi Vincent"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones