Netflix potwierdza drugi sezon "The Umbrella Academy"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+potwierdza+drugi+sezon+%22The+Umbrella+Academy%22-132496
Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon serialu "The Umbrella Academy".


W drugim sezonie znów wystąpią: Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Wkrótce zostaną ogłoszeni kolejni członkowie obsady.

Steve Blackman ("Fargo", "Altered Carbon") będzie showrunnerem i producentem wykonawczym.

Oprócz Blackmana za produkcję odpowiadać będą również Jeff F. King (EP), Mike Richardson (EP), Keith Goldberg (EP), Gerard Way (Co-EP) i Gabriel Bá (Co-EP).

Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków i zostanie wyprodukowany przez UCP (Universal Content Productions) dla Netflix.
    
Początek zdjęć już tego lata w Toronto.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź wideo nowych odcinków: O serialu: 

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreevea. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.
Udostępnij: